• Anasayfa>
  • İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun

İrem Derici, İKİ adını verdiği yeni albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu.

irem_derici_600.jpg
Son yılların en farklı ve güçlü seslerinden biri olan İrem Derici, İKİ adını verdiği yeni maxi single albümünü dinleyicilerinin beğenisine sundu.
Farklı sesi ve güçlü yorumuyla dikkatleri çeken İrem Derici geçtiğimiz kış çıkardığı Bensiz Yapamazsın ardından yaz için özel hazırladığı yeni single'ı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı dinleyicilerine sunmuş ve klibi 10 milyon tık alarak adından sıkça söz ettirmişti.
İrem Derici  şimdi de İKİ adını verdiği ve içinde 2 yeni şarkıyla bir de versiyon bulunan maxi single albümüyle müzikseverlerle buluştu. Sevgi Olsun Taştan Olsun isimli şarkısıyla çıkış yapacak İrem Dericinin yeni şarkısının söz ve müziği Hüseyin Boncuka aitken; şarkının düzenlemesi Mustafa Ceceli imzası taşıyor.
İKİnin sürpriz şarkısı Zorun Ne Sevgilim ise gelecek aylarda kliplenecek. Kıpır kıpır şarkının sözleri Gökhan Şahine, müzik ve düzenlemesi ise Emrah Karadumana ait.
GNL etiketiyle piyasada yerini alan maxi singleın ilk klibi de Sevgi Olsun Taştan Olsun'a çekildi. 60 kişilik bir ekibin çalıştığı klibin yönetmeni Müfit Samık, görüntü yönetmeni ise Veli Kuzlu.
Klip, müzikseverler ile paylaşıldıktan kısa bir süre sonra twitterda trend topic oldu. Hayranları İrem Derici'ye klibin sonunda geçen bir cümleyle takılıp beğenilerini sundular.
 

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

365 GÜN MÜZİK'DEN VİDEOLAR
98,630,164 görüntüleme
Diamonds, Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın yakında yayınlanacak yedinci stüdyo albümünden çıkan ilk teklidir (2012). Şarkı Sia Furler, Benjamin "Benny Blanco" Levin ve StarGate (Mikkel S. Eriksen, Tor Erik Hermansen) tarafından yazılmıştır.
En Son Çıkan Albümler